29 آوریل

کوچک کردن بینی

کوچک کردن بینی

کوچک کردن بینی : بینی به دلیل برجسته بودن و قرارگیری در مرکز صورت مشخص ترین عضو چهره بوده و جلوه زیادی دارد، به همین دلیل نقش اساسی و بسیار پر رنگی در ظاهر کلی صورت افراد ایفا می نماید.

برخی از افرادی که ظاهر بینی شان دارای ایراد بوده و از ظاهر آن راضی نیستند ممکن است اعتماد به نفس خود را از دست داده و هنگام حضور در اماکن عمومی احساس خجالت داشته باشند، به همین دلیل موقعیت اجتماعی شان تحت تاثیر قرار گیرد.

بزرگ بودن بینی یکی از مشکلات ظاهری موجود در بینی است که موجب اشغال فضای زیادی از صورت شده و بر روی چهره تاثیر منفی می گذارد.

عمل جراحی کوچک کردن بینی یکی از انواع جراحی های زیبایی است که با انجام آن می توان حجم بینی را کاهش داده وحفره های بینی را کوچک نمود.

 

کوچک کردن بینی

 

کاربردهای عمل کوچک کردن بینی

با انجام این روش جراحی زیبایی می توان ایرادات بسیاری را رفع نمود که عبارتنداز:

  • کوچک کردن سوراخ های بینی

بزرگ بودن سوراخ ها یا حفره های بینی بر ظاهر بینی و صورت فرد تاثیر سو خواهد گذاشت، برای برطرف کردن این مشکل با جراحی بینی ، جراح می تواند از روش های زیر استفاده نماید:

  1. برش داخلی: در این روش جراح بینی پوست بینی را به جای برداشتن از ناحیه خارجی، از گوشه های داخلی قسمت پایه بینی برمی دارد. ایراد این روش این است که با انجام آن امکان تو رفته به نظر آمدن سوراخ های بینی وجود دارد.
  2. برش خارجی: این روش اغلب برای افرادی انجام می شود که سوراخ های بینی آن ها بیش از اندازه پهن نباشد. در این روش، جراح بینی اقدام به برداشتن بافت موجود در قسمت بیرونی سوراخ های بینی می نماید.
  3. روش ترکیبی
  • رفع ایراداتی همچون نوک بینی پهن

با انجام جراحی نوک بینی می توان فرم آن را تغییر داده و به شکلی فرم داد که با صورت فرد تناسب داشته باشد.

در این روش جراح بینی اقدام به حذف غضروف های اضافی زیر بینی می نماید که میزان حذف غضروف به صلاحدید پزشک و توقعات خود بیمار بستگی دارد.

همچنین با جراحی نوک بینی می توان مشکل بیش از اندازه سربالا یا سر پایین بودن نوک بینی را نیز رفع نمود.

  • رفع مشکل پهن بودن بینی
  • از بین بردن قوز بینی

كوچك كردن بيني غضروفی بدون عمل جراحي

اگر در رابطه با کوچک نمودن بینی در سایت های مختلف به جستجو پرداخته باشید این امکان وجود دارد که با روش هایی همچون کوچک کردن بینی با لیزر، ماسک گیاهی برای کوچک شدن بینی و غیره مواجه شده باشید که هیچ یک از این ها اساس علمی نداشته و تاثیری بر کوچک شدن سایز بینی ندارد.

درباره نویسنده

پاسخ

Call Now Button