01 سپتامبر

جراح پلاستیک بینی و صورت

جراح پلاستیک بینی و صورت

جراح پلاستیک بینی و صورت : علم پزشکی در زمینه جراحی های صورت و پلاستیک پیشرفت بسیار زیادی کرده و امروزه روش های متنوعی برای انجام جراحی های مرتبط با صورت وجود دارد .

جراحی های مربوط با صورت ، ارتباط مستقیم با زیبایی بیمار دارند به همین دلیل نحوه انجام آن ها و نتیجه حاصل از آن ها حائز اهمیت است .

با توجه به اینکه جراحی بینی رواج بسیاری در بین مردم پیدا کرده ، متقاضیان باید جراح بینی ماهری را انتخاب کنند که دچار عوارض نشوند .

عمل بینی یا رینوپلاستی برای رفع مشکلات ظاهری و بهبود عملکرد بینی انجام می شود.

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های زیبایی مرتبط با صورت است و جراحی هایی چون جراحی پلک ، لیفت صورت و غیره از دیگر جراحی های زیبایی هستند که همگی در غالب جراحی پلاستیک صورت شناخته می شوند .

 

جراح پلاستیک بینی و صورت

 

انتخاب جراح پلاستیک بینی و صورت

همانطور که گفته شد جراحی های مرتبط با صورت باید به بهترین نحوممکن انجام شوند تا باعث افزایش زیبایی فرد شوند .

انتخاب جراح پلاستیک صورت تقریباً کار دشواری است زیرا جراحان زیادی در زمینه جراحی پلاستیک صورت فعالیت می کنند و این امر انتخاب را برای بیماران دشوار می کند.

یکی از بهترین روش های انتخاب جراح پلاستیک صورت ، مشاهده نمونه کارها می باشد .

در صورتی که امکان صحبت با بیماران قبلی جراح پلاستیک صورت را داشته باشید ، می توانید از میزان رضایت آن ها مطلع شوید .

تحقیق در مورد جراح پلاستیک صورت : جستجو در اینترنت ، سایت دکتر و قسمت درباره دکتر.

از رایج ترین سوال های بیماران می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • بهترین جراح بینی در تهران کیست؟
  • بهترین جراح پلاستیک صورت درایران کیست ؟
  • هزینه جراحی پلاستیک صورت ؟
  • میزان ماندگاری نتیجه جراحی پلاستیک صورت ؟

برخی از افراد برای انجام جراحی پلاستیک به شهر خاصی مراجعه می کنند ولی بهتر است هنگام انتخاب جراح پلاستیک بیشتر به میزان مهارت او توجه کنید .

زیرا جراحی های مرتبط با صورت نتایج ماندگاری دارند و خطا در جراحی های مرتبط با صورت می تواند منجربه کاهش زیبایی یا بروز مشکلات جدی شود .

همچنین در صورت عدم انتخاب جراح پلاستیک مجبور به انجام جراحی مجدد می شوید که خطرات و ریسک بالاتری دارد بنابراین از همان ابتدا یک جراح پلاستیک صورت ماهر را انتخاب کنید .

هزینه جراحی پلاستیک صورت

همچنین هزینه جراحی پلاستیک صورت با توجه به جراحی زیبایی موردنظر تعیین می شود به طور مثال دستمزدی که جراح پلاستیک بابت انجام جراحی بینی دریافت می کند با جراحی پلک متفاوت است .

همچنین فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه دخیل هستند و بهتر است هزینه جراحی پلاستیک صورت را تنها از جراح بینی مورد نظر خود سوال کنید .

 

دکتر زهرا کریمی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی

جراح پلاستیک بینی و صورت

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

Call Now Button